MEMBRU SMART2PAY ACCEPTĂ PROVOCAREA PENTRU A URCA PE KIMIMANJARO

Marți, 25 Septembrie 2018
Join us in our journey!

Smart2PayTM, compania de plăți globale care oferă cea mai mare acoperire a soluțiilor alternative de plată online, este încântată să prezinte călătoria încununată de succes a membrului echipei noastre, Madalina Bejinariu, pe vârful muntelui Kilimanjaro, cel mai înalt munte din Africa.

Muntele Kilimanjaro (5895 m) face parte din Parcul Național Kilimanjaro și este o destinație turistică importantă, în special pentru pasionații de alpinism. Muntele, un stratovulcan latent uriaș, a făcut obiectul a numeroase studii științifice din cauza micșorării ghețarilor săi și dispariției câmpurilor de gheață.

Madalina, un curajos membru al echipei noastre, a acceptat provocarea fascinantă de a urca pe Kilimanjaro și a ajuns cu succes la Uhuru Peak, cel mai înalt punct din Africa, sâmbătă, 22 septembrie, la ora 10:00. Steagul Smart2PayTM s-a desfăcut încă o dată pe vârful unui munte renumit, doar ca de data aceasta pe un continent diferit.

Smart2Pay flag on Kilimanjaro

Smart2PayTM flag on Mount Kilimanjaro

A fost o provocare care nu poate fi descrisă, dar este cu siguranță ceva de făcut, cel puțin o dată în viața ta. Este greu să urci la altitudine mare, dar dacă te antrenezi corespunzător, poți să o faci. A fost foarte motivant și plăcut să văd împrejurimile frumoase și spectaculoase din jurul meu, de la viața sălbatică până la peisajul tipic., a spus Madalina Bejinariu.

Despre Smart2PayTM

Smart2PayTM oferă un singur API pentru toate serviciile de plată către comercianții internaționali, acoperind opțiunile de plată cu carduri de credit și de plată locale din întreaga lume! Utilizând Smart2PayTM, vei oferi clienților tăi metoda de plată locală preferată, sporindu-ți astfel semnificativ vânzările!